Gardena dompelpomp 17000 Aquasensor
Online bijna uitverkocht
- ThuisbezorgdgratisVandaag besteld, donderdag 12 november in huis
- Bezorgd in winkelgratis
Productomschrijving
- Krachtige 750 W motor: verplaatst tot 17.000 liter per uur
- Vlakzuigend tot 1 mm
- Aquasensor: start automatisch bij waterniveau vanaf 5 mm
- Veelzijdige aansluiting: geschikt voor diverse slangdiameters en G1"-schroefdraad
Met de Gardena dompelpomp 17000 Aquasensor handel je waterproblemen direct zelf af. Of het nu gaat om een overstroomde kelder, een zwembad dat leeg moet of regentonnen die voor de winter geleegd moeten worden, deze pomp verplaatst tot 17.000 liter per uur en werkt snel en efficiënt.
De vlakke aanzuiging tot 1 mm zorgt ervoor dat er bijna geen water achterblijft, terwijl de krachtige 750 W motor het werk doet zonder veel energie te verbruiken. Dankzij het Gardena slangaansluitsysteem sluit je eenvoudig slangen aan van verschillende diameters, zodat je flexibel aan de slag kunt in elke situatie. Met de stevige draaggreep verplaats je de pomp eenvoudig naar elke plek waar water weggepompt moet worden, ook in smalle of moeilijk bereikbare ruimtes.
De Aquasensor schakelt automatisch in bij een ingesteld waterniveau en voorkomt drooglopen. Zo werk je veilig, efficiënt en zonder stress. Dankzij de timerfunctie en de stabiele constructie kun je erop vertrouwen dat de pomp het werk doet terwijl jij je op andere taken richt. Je kelder, tuin of zwembad is in een handomdraai droog en klaar voor gebruik, zonder dat je voortdurend hoeft te controleren of alles goed gaat.

Alles over tuin
Bekijk het volledige assortimentPassende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Productnummer | 163033 |
|---|---|
| EAN | 4078500053280 |
| Gewicht product | 6100 gr |
| Type(nummer) | 17000 |
| Merk | Gardena |
| Ecocheque | Ja |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Meer uit deze actie
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
Beoordeeld met 4.0 van de 5 sterren, 1 klantbeoordeling niet aansluitbaar op Gardena tuinslangDe pomp ziet er degelijk uit en doet allicht goed zijn werk. Heb hem zelf ingeruild voor de aquasensor 11000 omdat deze wel kan aangesloten worden op de standaard Gardena tuinslang.SamB16 augustus 2022