Ga naar hoofdinhoud

Regenton Stone silver 350L + kraantje en vulautomaat

Dit product bespaart water
Regenton Stone silver 350L + kraantje en vulautomaat ecoCheck
Prijs: 799 euro
Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgd€39.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €950
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.

Productomschrijving

  • Inhoud van 350 liter
  • Inclusief kraantje en vulautomaat
  • Regenton en plantenbak in één
GARANTIA

Deze Garantia Regenton met Plantenbak Kunststof Zilver met accessoires 350 Liter is een multifunctionele regenton die een regenton combineert met een plantenbak. Zo is deze regenton een decoratief onderdeel van je tuin zonder dat deze in het oog springt. De ton heeft een aftapkraan die je ook op een tuinslang kunt aansluiten en heeft door zijn hoogte geen extra regentonstandaard nodig om met een emmer water uit het kraantje te halen. De zilverkleurige regenton heeft een diameter van 62 centimeter, een hoogte van 150 centimeter en een inhoud van 350 liter. Het materiaal van de waterton is vrijwel onverwoestbaar. Vorst, regen en dergelijke weersomstandigheden hebben geen vat op deze regenton, wel dien je de regenton leeg te maken bij vriestemperaturen. Daarnaast bestaat de ton voor 75% uit gerecycleerde plastic en krijg je 1 jaar fabrieksgarantie.

Waterbesparing
Als je het water uit de regenton gebruikt in de tuin, zorg je ervoor dat het propere water niet in het riool terecht komt. Als al het regenwater in het riool terecht komt, moet alles verwerkt worden. Door de klimaatverandering zal het steeds vaker voorkomen dat er tijdens een flinke regenbui zoveel water valt dat het riool dit niet meer kan verwerken. Extra wateropvang in de tuin, door bv. deze regenton, zorgt ervoor dat al dit water niet in het riool belandt en verwerkt hoeft te worden. Hierdoor worden veel kosten bespaard. Het regenwater is heel goed voor je planten omdat het nauwelijks kalk bevat en omdat het regenwater een andere temperatuur heeft, is dit ook beter voor je planten. Het regenwater kun je ook gebruiken voor het wassen van de ramen of de auto. Omdat er geen kalk in het water zit, droogt het strak op en zie je geen vlekken of strepen. Bespaar op de waterrekening en gebruik het opgevangen regenwater. Kortom, met deze Garantia Regenton met Plantenbak Kunststof Zilver met accessoires 350 Liter doe je een goede aankoop, bespaar je op de kosten van water en draag je bij aan een beter milieu.

Passende accessoires

Handig als set kopen

Regenton Stone silver 350L + kraantje en vulautomaat
Regenton Stone silver 350L + kraantje en vulautomaat799.00
Totaal 799.00

Specificaties

Product
Productnummer618186
EAN5414045030574
Gewicht product14800 gr
MerkGARANTIA
EcochequeJa
Dit product bespaart water
Deze producten helpen je om minder water te verbruiken of besparen zelf water. Voorbeelden zijn waterbesparende kranen, druppelirrigatiesystemen en regentonnen.
Meer informatie over Beter Klussen

Bestel- en leveringsinformatie

Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €39.95 en gratis vanaf €950

Retourneren

Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €39.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.
Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.