Productomschrijving
- Afmeting reparatie tape 6,5x 6,5cm
- Bevat 10 stuks
- Repareert gaatjes is zwembaden en andere opblaasbare water artikelen.
Dit handige Bestway reparatie setje zorgt voor een langere levensduur van je producten. Repareer zelf je zwembad of ander opblaadbaar water artikel en speel snel weer verder! Een verpakking bevat 10 stuks reparatie patches met ieder een afmeting van 6,5x6,5cm.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 363681 |
| EAN | 6941607307564 |
| Gewicht product | 25 gr |
| Hoogte product | 170 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 160 mm |
| Merk | Bestway |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
