Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Bezorging tussen 3 juni en 11 juni
Niet verkrijgbaar in de winkel
Productomschrijving
- 8,33 m² kweekruimte voor optimale groei
- Inclusief accessoires zoals gereedschap en tomatenspiralen
- Aluminium en veiligheidsglas voor een stevige en veilige constructie
- Geïntegreerde ventilatie met automatische raamopener voor een ideale temperatuur
De Royal Well Kate V serre in zwart is dé ideale oplossing voor elke tuinier. Met zijn stijlvolle uitstraling en praktische ontwerp biedt deze serre je de perfecte plek om je planten te laten groeien. Het stevige aluminium frame en het 3 mm dikke veiligheidsglas zorgen voor een veilige en duurzame omgeving voor je gewassen. Dankzij de nokhoogte van 215 cm heb je genoeg ruimte om je planten goed te verzorgen. De geïntegreerde fundering zorgt ervoor dat je eenvoudig toegang hebt tot je kweekruimte. Bovendien krijg je bij dit full option pakket alles wat je nodig hebt om direct aan de slag te gaan. Denk aan een schap, een tafel, en handige accessoires zoals tomatenspiralen en pothouders.
Bij de serre worden deze extra accessoires meegeleverd:
- 1 Automatische raamopener
- Kweekschap(pen) op lengte en kleur; diepte 22,5 cm
- Kweektafel(s) op lengte en kleur; diepte 42,5 cm
- 2 Kweekbakken van 15 liter
- 1 Kweekbak van 40 liter
- Set pothouders (4 stuks)
- Set plantspiralen (4 stuks)
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 311271 |
| EAN | 8718215763314 |
| Gewicht product | 262000 gr |
| Hoogte product | 2170 mm |
| Lengte product | 4360 mm |
| Breedte product | 1920 mm |
| Merk | Royal Well |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |