Prijs: 159 euro
afmeting:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Veel ruimte om te kweken: 84 x 124 cm werkoppervlak
- Onbehandeld douglashout met natuurlijke uitstraling
- Comfortabele werkhoogte
- Speciaal ontwikkeld om te combineren met serre Parsley Planter
De Parsley Growbox Large van Royal Well is perfect als je overzichtelijk én op hoogte wilt kweken. Deze ruime houten bak van 84 x 124 cm geeft je volop ruimte voor kruiden, bloemen of groenteplantjes. Gebruik losse potten of vul de hele bak met aarde. Het gronddoek zorgt dat de inhoud netjes blijft liggen. De kweektafel is gemaakt van onbehandeld douglashout, wat zorgt voor een natuurlijke uitstraling in je tuin. Het bouwpakket bevat alle montagematerialen en een duidelijke handleiding. Leg de delen in vorm, gebruik een schroefmachine, en je bent klaar om te zaaien.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 348444 |
| EAN | 8718215762720 |
| Gewicht product | 8000 gr |
| Hoogte product | 690 mm |
| Lengte product | 1242 mm |
| Breedte product | 842 mm |
| Merk | Royal Well |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.