Rubberen ring 80x50x40 mm 10 stuks
3.79
Prijs: 2.84 euro
Met GAMMAplus
25% korting op alle camping artikelen met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 15-09-2026
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Type:Spanrubber
- Materiaal:Kunststof
Klantbeoordelingen
1 klantbeoordeling
5 sterren
0 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
4/5
Tent elastiek
Tsja, hebben niet het eeuwige leven. Fijn dat ze vervangbaar zijn! Prima elastiek dit. Kijken hoelang deze het volhouden…
Camouflatsie
6 mei 2024
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 478357 |
| EAN | 8712757393855 |
| Gewicht product | 490 gr |
| Hoogte product | 50 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Travellife |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.
