299.00
Prijs: 247.09 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €39.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €950
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Ophalen in de winkel
- Dit artikel wordt voor je besteld en kan tussen 27 mei en 2 juni worden opgehaald afhankelijk van de winkel die je kiest.
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Compact formaat
- Energiezuinig
- Eenvoudige bediening
De Salora WMH6100 wasmachine is de ideale keuze voor kleinere huishoudens. Met een vulcapaciteit van 6 kg biedt deze wasmachine voldoende ruimte voor je dagelijkse was, terwijl het compacte formaat ervoor zorgt dat hij in elke ruimte past. De machine is energiezuinig, wat helpt om kosten te besparen en het milieu te ontzien. Met verschillende wasprogramma's, zoals voor delicate stoffen en snelle was, biedt de Salora MH6100 optimale flexibiliteit. Het gebruiksvriendelijke ontwerp maakt de bediening eenvoudig, zodat je snel kunt genieten van schone kleding.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 303599 |
| EAN | 8720085001908 |
| Gewicht product | 55200 gr |
| Hoogte product | 845 mm |
| Lengte product | 497 mm |
| Breedte product | 597 mm |
| Type(nummer) | WMH6100 |
| Merk | SALORA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Thuisbezorgd voor €39.95 en gratis vanaf €950
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €39.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.