Saninstal kachelbuis met sleutel gegalvaniseerd 33 cm x ø125 mm
Prijs: 42.99 euro
Diameter:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
De Saninstal kachelbuis van 33 cm lang heeft een diameter van 125 mm en is geschikt voor de aansluiting van je kachel naar je schouw. Dankzij de eenvoudige mannelijk / vrouwelijk gekartelde aansluiting kan je de oriëntatie van de zwart email buis bij de plaatsing makkelijk aanpassen aan je kachel. Verkrijgbaar in verschillende afmetingen.
Klantbeoordelingen
2 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
2/5
.
De as van de draaisleutel en buis sluiten niet goed aan op elkaar en de plaat binnenin sluit niet volledig af
bart
20 april 2022
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 262605 |
| EAN | 5412095311216 |
| Gewicht product | 783 gr |
| Hoogte product | 335 mm |
| Lengte product | 128 mm |
| Breedte product | 163 mm |
| Merk | SANINSTAL |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.