Saninstal muurbeugel gegalvaniseerd M8 ø150 mm
Prijs: 12.29 euro
Geschikt voor diameter buis:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Geschikt voor diameter buis:150 mm
- Materiaal:Metaal
Deze Saninstal muurbeugel (150 mm) maat M8 is een gegalvaniseerde inox beugel geschikt voor bij de installatie van de inox rookafvoer van je houtkachel, gaskachel, stookoliekachel of pelletkachel tegen je muur. De beugel is verkrijgbaar in verschillende diameters, waaronder deze muurbeugel met een diameter van 150 mm voor een rookafvoerbuis met dezelfde diameter.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 513531 |
| EAN | 5413574126918 |
| Gewicht product | 130 gr |
| Hoogte product | 180 mm |
| Lengte product | 32 mm |
| Breedte product | 31 mm |
| Merk | SANINSTAL |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.