Productomschrijving
- 1/2" buitendraad x 1/2" binnendraad
- Voor koppeling aan gasleiding
- Temperatuurbereik: -5°C tot 70°C
Deze gaskraan met een aansluiting van 1/2" binnendraad x 1/2" binnendraad wordt gemonteerd om een koppeling te maken aan de gasleiding. Aan deze aansluiting wordt de gasleiding gemonteerd. De kraan kan gebruikt worden bij temperaturen tussen de -5ºC en 70ºC en met een maximale werkdruk van 20 kPa (200mbar).
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 297544 |
| EAN | 8718848293585 |
| Gewicht product | 130 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 80 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
