Productomschrijving
- Geschikt voor water met lage temperatuur en druk
- Rubber materiaal voor flexibele afdichting
- Ideaal voor algemene toepassingen
Rubber afdichtingsringen worden gebruikt als algemene toepassing voor dichting van water met lage temperaturen en lage druk.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 299394 |
| EAN | 8718848262550 |
| Gewicht product | 20 gr |
| Hoogte product | 20 mm |
| Lengte product | 150 mm |
| Breedte product | 80 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.