Productomschrijving
Deze dichting gebruik je voor het afdichten van een sifon.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 300155 |
| EAN | 8718848296791 |
| Gewicht product | 100 gr |
| Hoogte product | 155 mm |
| Lengte product | 10 mm |
| Breedte product | 100 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.