Productomschrijving
- Beoogd gebruik:Water
- Maat aansluiting 1:1" buitendraad
- Methode van aansluiten 1:Schroefdraad
- Maat aansluiting 2:10 mm
- Methode van aansluiten 2:Schroefdraad
Deze hoekstopkraan is geschikt voor aansluiting van de wastafelkraan op het waterleidingnet. De kraan dient dan wel een 10mm aansluiting te hebben/krijgen. Ook geschikt voor flexibele slang met 3/8"binnendraad, knelmoer en knelring dienen dan verwijderd te worden. Geschikt voor zowel warm- als koud water. Door middel van het afsluiten van deze hoekstopkraan kunnen werkzaamheden aan de kraan, zoals reparatie of vervanging plaatsvinden zonder het totale waterleidingsysteem af te sluiten.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 300183 |
| EAN | 8718848296845 |
| Gewicht product | 350 gr |
| Hoogte product | 68 mm |
| Lengte product | 139 mm |
| Breedte product | 123 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
