Sanivesk kogelkraan met vlindergreep draad 3/4"F x 3/4"F nikkel
Prijs: 10.69 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Deze kogelkraan met vlinder greep is voorzien van binnendraad aansluiting. Deze kogelkraan kun je gebruiken voor het tijdelijk afsluiten van de waterleiding op plaatselijk niveau. Zo hoef je niet de hoofdkraan af te sluiten en kan er op andere plaatsen nog gebruik gemaakt worden van het water.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 297508 |
| EAN | 8718848293448 |
| Gewicht product | 240 gr |
| Hoogte product | 40 mm |
| Lengte product | 140 mm |
| Breedte product | 90 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
