Sanivesk kraanuitloop U draaibaar 3/4"F 20 cm chroom
Prijs: 16.99 euro
Online bijna uitverkocht
Thuisbezorgd€4.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €50
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Bezorgd in winkelgratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Geschikt voor muurkraan of keukenkraan met bovenaansluiting
- Zwenkbare U-vormige uitloop met 20 cm sprong
- 3/4" aansluiting, eenvoudig te monteren
Deze chromen bovenuitloop is geschikt voor de vervanging van de uitloop van een muurkraan of keukenkraan met bovenaansluiting. De uiloop heeft een zgn. U-vorm en heeft een sprong van 20 cm. De aansluiting op de kraan is 3/4". De kraanuitloop is zwenkbaar.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 299293 |
| EAN | 8718848292113 |
| Gewicht product | 140 gr |
| Hoogte product | 10 mm |
| Lengte product | 270 mm |
| Breedte product | 450 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Voor 21:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.