Sanivesk muurbuis 32 mm chroom
Prijs: 7.29 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen vandaag nog geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Afvoerdiameter van 32mm
- Gemaakt van verchroomd metaal
- Geschikt voor leidingwater
Deze muurbuis is geschikt voor de overgang tussen het sifon en de afvoerleiding
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 434409 |
| EAN | 8718315048144 |
| Gewicht product | 100 gr |
| Hoogte product | 300 mm |
| Lengte product | 32 mm |
| Breedte product | 32 mm |
| Type(nummer) | Muurbuis verlengd 32mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
6 klantbeoordelingen
5 sterren
5 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Mooi buisje
Mooi buisje dat goede overgan biedt naar pvc 32
Henk49
25 april 2023
5/5
Top product
Is 40 cm lang precies wat ik zocht.
Yorkis
8 januari 2022
5/5
Bij Gamma gevonden !!!
Precies wat ik nodig had, om mijn afvoer in orde te maken en tegen een goede prijs !!!
Vincent
18 maart 2021