Sanivesk plugbekersifon 5/4"x32 mm wit
Uitstekend beoordeeld
4.5 / 5 (39 klantbeoordelingen)
Prijs: 10.69 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- 1x 32 mm Wit aansluiting d.m.v. schroef
- 1x 5/4" aansluiting binnendraad
- Geschikt voor wastafel en fontein
Een plugbekersifon dient als stankafsluiter voor wastafels en fonteinen. De sifon is voorzien van plug/putje en stop.
Klantbeoordelingen
39 klantbeoordelingen
5 sterren
28 beoordelingen
4 sterren
7 beoordelingen
3 sterren
2 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
1 beoordeling
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
simpele montage
een sifon die doet wat deze moet doen
Han
22 maart 2026
5/5
Goed product
Prima sifon voor een goeie prijs
Willy
14 maart 2026
5/5
Prima Lijm
Prima. Vloeit lekker uit puber.
van Vrede
25 januari 2026
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 537462 |
| EAN | 8718848037455 |
| Gewicht product | 248 gr |
| Hoogte product | 95 mm |
| Lengte product | 200 mm |
| Breedte product | 32 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.