Sanivesk tussenkraan 1/2"M x 3/4"M x 1/2"F chroom
Prijs: 12.69 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Speciaal ontworpen voor aansluiting van een wasmachine
- Veelzijdige maatvoering: 1/2"M x 3/4"M x 1/2"F
- Verchroomde afwerking voor extra duurzaamheid en nette look
De Sanivesk verchroomde tussenkraan voor een wasmachine is speciaal ontworpen om je leidingen te verbinden met je wasmachine. De maatvoering van deze tussenkraan is 1/2"M x 3/4"M x 1/2"F
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 300053 |
| EAN | 8718848294582 |
| Gewicht product | 140 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 150 mm |
| Merk | Sanivesk |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
