Schaaflat vuren OS 12x35mm 240cm
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €39.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €950
- Bezorging tussen 14 mei en 21 mei
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Fijn geschaafd
- Gemakkelijk een spijker in te slaan
- Licht en sterk hout
Voor het bouwen van wanden, plafonds en ook meubels heb je kwalitatief hout nodig. Kies daarom voor lat vuren geschaafd 12x35mm 240cm. Deze lat is gemaakt van vurenhout, een lichte en sterke houtsoort en daarom in Nederland het meestgebruikte hout voor verschillende doeleinden en daarom breed toepasbaar. Vurenhout is vrij zacht, dus je slaat er met gemak een spijker in. Bovendien is het geschaafd, zodat het mooi glad is afgewerkt en je geen splinters in je vingers krijgt. Het hout is geschikt voor verschillende soorten afwerkingen en fijne toepassingen in het huis. Heb je een andere maat nodig? Geen probleem, want GAMMA heeft een breed assortiment. Kortom: een betaalbaar en sterk stuk hout voor verschillende timmerklussen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 585588 |
| EAN | 8711283126920 |
| Gewicht product | 479 gr |
| Hoogte product | 12 mm |
| Lengte product | 2400 mm |
| Breedte product | 35 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie