Productomschrijving
- Aansluiting van 15mm knel x 10mm knel
- Geschikt voor schuine zitting
- Wordt geleverd zonder rozet
Deze Schell Stopkraan met schuine zitting heeft een aansluiting van 15mm knel x 10mm knel en wordt geleverd zonder rozet.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 298178 |
| EAN | 8718848291826 |
| Gewicht product | 150 gr |
| Hoogte product | 30 mm |
| Lengte product | 100 mm |
| Breedte product | 100 mm |
| Merk | Schell |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.