Schilderdeur Levigato M02 honingraat wit met helder glas 201,5x78 cm
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €69.95
- Vandaag besteld, vrijdag 22 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Afm. hxbxd: 201,5x78x4cm
- Kern: honingraat
- Scharnieren: 3 stuks voorgefreesd
- Slot: voorgefreesd
- Krukgat: voorgeboord
- Sleutelgat: voorgeboord
- Voorgeverfd, nog af te werken
- Helder glas geplaatst
- Deurkast niet inbegrepen (wel afzonderlijk te verkrijgen bij GAMMA)
Deze deuren zijn plaatsklare deuren. Het slot en de scharnieren zijn vooraf gefreesd en de deuren, deurkasten en het deurbeslag zijn omkeerbaar. Onnodig om zich vooraf te bekommeren over de draairichting van de deur daar de installateur hierover tot op het laatste moment kan beslissen. De Levigato M02 deur is de standaard paneeldeur met glaspartij om te schilderen. Afhankelijk van uw interieur kies je zelf de eindkleur van deze deur. Deze deur is toepasbaar in zowel een klassieke omgeving als een moderne omgeving en zorgt voor extra lichtinval. Een honingraat kern en een kader in grenen zorgen voor een basis opbouw. Deze deur is ook beschikbaar in andere afmetingen. Let op! Vergeet geen bijhorende deurkassement te voorzien (artikel 535584, 453246, 469248, 469282, 469283, 493865, 542916 of 493866)
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 483575 |
| EAN | 5420057304183 |
| Gewicht product | 16900 gr |
| Hoogte product | 2018 mm |
| Lengte product | 40 mm |
| Breedte product | 783 mm |
| Merk | Solid |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie