Prijs: 94.5 euro/m²
Per centimeter: 1.89Per centimeter
Online minimale afname 50 cm voor € 94.50
Met GAMMAplus
20% korting vanaf €40 met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen nog dit weekend geldig
Kleur:
afmeting:
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €39.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €950
- Vandaag besteld, dinsdag 5 mei in huis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
De Schoonloopmat 0210, 200 cm breed per cm is een schoonloopmat gemaakt van polyamide. Dankzij de neutrale kleurstelling past de mat in bijna elk interieur. Door de stevige polyamide vezel heeft deze mat een perfect schrapende werking, waardoor vuil achterblijft op de mat en de vloeren van je woning schoon blijven. Een schoonloopmat kan los gelegd worden op een vlakke vloer, bij een gladde vloer is het wel raadzaam om dubbelzijdig tape te gebruiken langs de zijkanten om schuiven te voorkomen. De loper heeft een breedte van 200 cm en is tot een lengte van 12,5 meter te verkrijgen.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Schoonloopmat 210 200 cm breed per cm94.50
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 94.50
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 554691 |
| EAN | 4019893335034 |
| Gewicht product | 7450 gr |
| Hoogte product | 10 mm |
| Lengte product | 12500 mm |
| Breedte product | 2000 mm |
| Type(nummer) | 554691 |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door onze leverancier
Thuisbezorgd voor €39.95 en gratis vanaf €950
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €39.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.