Sealskin badmat Safari zwart 90x60 cm
Prijs: 42.99 euro
Beoogd gebruik:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Geweven acryl
- Antislip
- Machinewasbaar, geschikt voor droger
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 243637 |
| EAN | 8711131842644 |
| Gewicht product | 918 gr |
| Hoogte product | 20 mm |
| Lengte product | 900 mm |
| Breedte product | 600 mm |
| Type(nummer) | 900 x 600mm |
| Merk | Sealskin |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Meer in de lijn Safari
Klantbeoordelingen
7 klantbeoordelingen
5 sterren
6 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
De douchemat
Kwalitatief goed, prima kwaliteit en kan lang meegaan.
Zippo1955
3 september 2025
5/5
badmat, goede kwaliteit en ziet er mooi uit
Mooie en goede badmat, glijdt niet
Jan
2 juli 2024
5/5
Prachtige set badmat en toilet mat
Prachtige set. Goede kwaliteit, zelfs na het wassen blijft hij mooi
Alide
22 juni 2023