Sealskin douchegordijn Madeira textiel 120x200 cm wit
Prijs: 16.99 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Kleur:
afmeting:
Voeg product toe aan set
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
Klantbeoordelingen
11 klantbeoordelingen
5 sterren
7 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Douche gordijn
Goede maat past perfect voor de douche
Sam
5 september 2024
5/5
Sealskin, Douchegordijn Madeira Wit
Kwaliteit, materiaal en prijs. Top!!!
Gerhard Wolsink
27 januari 2022
5/5
Valt mooi soepel
Mooi, soepelvallend materiaal met hele handige smalle afmeting. In 1x perfecte afwerking van de douche
Mariska
9 januari 2022
Passende accessoires
Handig als set kopen
Sealskin douchegordijn Madeira textiel 120x200 cm wit16.99
Voeg product toe aan set
Totaal 16.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 531008 |
| EAN | 8711131236313 |
| Gewicht product | 274 gr |
| Hoogte product | 2000 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 1200 mm |
| Type(nummer) | 120x200 CM |
| Merk | Sealskin |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.