Sealskin Senso raamwisser
Prijs: 12.99 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Monteren d.m.v. zelfklevende haak
- Gemaakt van kunststof
Sealskin Senso raamwisser is een lichtgewicht raamwisser, voorzien van een grijze siliconen soft touch inleg. Je kan de raamwisser makkelijk ophangen aan de bijgeleverde zelfklevende haak. Boren in tegels is dus niet nodig.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 586873 |
| EAN | 8719401203089 |
| Gewicht product | 62 gr |
| Hoogte product | 200 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 200 mm |
| Merk | Sealskin |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
32 klantbeoordelingen
5 sterren
12 beoordelingen
4 sterren
9 beoordelingen
3 sterren
4 beoordelingen
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
6 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Top wisser
Top wisser, zacht materiaal, wist erg goed en maakt geen geluid.
Aarts
20 maart 2026
5/5
Super wisser
Een hele goede wisser die geen strepen achterlaat
Karin
27 april 2025
5/5
Voor mij de juiste kleine afmeting.
Fijn wissertje. Voor mij de juiste kleine afmetingen om te gebruiken op mijn aanrecht!
17 september 2024