Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €69.95
- Vandaag besteld, woensdag 20 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Afmetingen: 60 cm hoog x 180 cm breed
- Modern ontwerp met 30 verticale grenen latten
- Geïmpregneerd onder vacuümdruk voor langere levensduur
Het tuinhek Modern van bruin geïmpregneerd grenenhout heeft een hoogte van 60 cm en een breedte van 180 cm en bestaat uit 30 verticale grenen latten. Door het moderne ontwerp is het hek perfect voor het afbakenen van je tuin, bloembed of terras en zorgt het voor een nette en verzorgde uitstraling.
Het grenenhout is vacuümdruk geïmpregneerd, waardoor het materiaal goed beschermd is en het tuinhek een langere levensduur krijgt.
Met dit tuinhek kunt je eenvoudig een duidelijke grens in je tuin creëren, terwijl je tegelijkertijd geniet van een strakke en eigentijdse uitstraling die bij iedere buitenruimte past.
Let op: Hout is een natuurproduct en kan uitzetten of krimpen. Afmetingen zijn daarom circa en kunnen licht afwijken.Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 354785 |
| EAN | 8711615187971 |
| Gewicht product | 9300 gr |
| Hoogte product | 600 mm |
| Lengte product | 57 mm |
| Breedte product | 1800 mm |
| Merk | Geen |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie