Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Comfortabele zithoogte van 44 cm
- Maximale belasting tot 160 kg
- Rood metaal en gestreepte kussens
- Met armleuningen voor extra steun
De fauteuil Chloé in terracotta met terracotta rood/wit gestreepte kussens is een comfortabele zetel voor binnen en buiten. Je gaat er meteen goed bij zitten dankzij de zithoogte van 44 cm en de armleuningen die steun geven.
Gebruik de fauteuil om te lezen, een drankje te nuttigen of gewoon te ontspannen in je tuin, op het terras of balkon.
Het frame is van rood gecoat metaal, belastbaar tot 160 kg, en de kussens zijn zacht en onderhoudsvriendelijk. Met een zitdiepte van 65 cm en breedte van 63 cm past hij in vrijwel iedere hoek.
De combinatie van stevige materialen en vrolijke kussens maakt deze stoel opvallend én praktisch. Je hebt snel een fijne zitplek klaarstaan.
Shop de tuinstoel Chloé bij GAMMA en voeg direct een comfortabele en stijlvolle stoel toe aan je buitenruimte.
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 353588 |
| EAN | 8711297140936 |
| Gewicht product | 10900 gr |
| Hoogte product | 740 mm |
| Lengte product | 800 mm |
| Breedte product | 670 mm |
| Merk | KARWEI |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie