2.49
Prijs: 1.99 euro
20% korting op alle gaaslamellen en linten
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 02-06-2026
Kleur:
Online beperkt op voorraad
- Thuisbezorgd
- €14.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €950
- Vandaag besteld, woensdag 20 mei in huis
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Stevige bevestiging voor lamellen in de tuin
- Speciaal ontworpen voor de lamel Florida
Het U-basisprofiel voor lamel Florida zwart 200 cm zorgt voor een stevige bevestiging van je lamellen in de tuin. Dit profiel is speciaal ontworpen voor de lamel Florida en heeft een lengte van 200 cm, perfect passend bij de lamellen. Het U-profiel is eenvoudig te installeren en zorgt voor extra stabiliteit van je afsluiting. Met het U-basisprofiel in zwart geef je je lamellen een nette en solide afwerking.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 337557 |
| EAN | 5414111005314 |
| Gewicht product | 125 gr |
| Hoogte product | 15 mm |
| Lengte product | 2500 mm |
| Breedte product | 4 mm |
| Merk | GMP |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door Extra@Home bezorgservice
Thuisbezorgd voor €14.95 en gratis vanaf €950
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €14.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.