V-Part Brievenbus Granadan inox
69.99
Prijs: 52.49 euro
25% korting op alle wandbrievenbussen
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 16-06-2026
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- gratis
- Voor 14:00 besteld, 13 mei in huis
- Ophalen in de winkel
- Dit artikel wordt voor je besteld en kan tussen 23 mei en 28 mei worden opgehaald afhankelijk van de winkel die je kiest.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Afmetingen (hxbxd): 315x360x110 mm.
- Inworpopening: 320x40 mm.
RVS wandbrievenbus met klep en opening aan de voorzijde. Voorzien van cilinderslot.
Afmetingen (hxbxd): 315x360x110 mm.
Inworpopening: 320x40 mm.
Passende accessoires
Handig als set kopen
V-Part Brievenbus Granadan inox52.49
Voeg product toe aan set
Totaal 52.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 251249 |
| EAN | 8713631034611 |
| Gewicht product | 2000 gr |
| Hoogte product | 315 mm |
| Lengte product | 110 mm |
| Breedte product | 360 mm |
| Merk | V-part |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door onze leverancier
Gratis thuisgeleverd
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.