64.99
Prijs: 48.74 euro
25% korting op alle wandbrievenbussen
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 16-06-2026
kleur:
Online op voorraad
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 14:00 besteld, 13 mei in huis
- Ophalen in de winkel
- Dit artikel wordt voor je besteld en kan tussen 23 mei en 28 mei worden opgehaald afhankelijk van de winkel die je kiest.
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Bevestingsmateriaal wordt meegeleverd
- Materiaal van RVS, waardoor deze niet gaat roesten
- Beschikt over een cilinderslot en 2 sleutels
- Inworpopening zit onder de klep aan de bovenzijde van de brievenbus
De V-part Wandbrievenbus Toledon in RVS is voorzien van een cilinderslot met 2 sleutels. De inworpopening met een afmeting van 25 x 4 cm, zit onder de klep zodat de post beschermd is. Bevestingsmateriaal wordt meegeleverd.
Passende accessoires
Handig als set kopen
V-Part Brievenbus Toledon inox48.74
Voeg product toe aan set
Totaal 48.74
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 239357 |
| EAN | 8713631035656 |
| Gewicht product | 1800 gr |
| Hoogte product | 400 mm |
| Lengte product | 120 mm |
| Breedte product | 270 mm |
| Merk | V-part |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door onze leverancier
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Retourneren
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.