Vacuümloc Set van 2 haken
Uitstekend beoordeeld
4.7 / 5 (15 klantbeoordelingen)
Prijs: 13.89 euro
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Bevestigingsmethode:Zuignap
- Binnen/buitengebruik:Binnen
Deze haken zijn een onderdeel uit de Vacuüm-Loc badkamercollectie van Wenko, die opvalt door zijn slimme design. Slim? Jazeker, want Vacuüm-Loc is een unieke systeem waarmee jij ALLE accessoires snel, eenvoudig én veilig op alle luchtondoorlatende oppervlakken kan monteren zonder boren of schroeven.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 546457 |
| EAN | 4008838209004 |
| Gewicht product | 214 gr |
| Hoogte product | 67 mm |
| Lengte product | 50 mm |
| Breedte product | 60 mm |
| Merk | Wenko |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.
Vaak samen gekocht
Klantbeoordelingen
15 klantbeoordelingen
5 sterren
13 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
1 beoordeling
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Fixation murale
Ni vis ni trou dans vos murs ! Top pratique et solidité sans faille
Durenne
17 juli 2024