Prijs: 12.99 euro
Met GAMMAplus
20% korting vanaf €40 met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo alleen nog dit weekend geldig
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, maandag 4 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Type:Wax
Professionele glans in enkele minuten
Valma Superslide Spraywax is een zeer gebruiksvriendelijke synthetische wax die geschikt is voor alle glanzend gelakte oppervlakken. Of het nu gaat om je auto, boot, caravan of camper: deze spraywax biedt een snelle en effectieve manier om het voertuig na het wassen direct in de wax te zetten.
Ideaal voor wie maximale glans en bescherming wil, zonder tijdrovende poetsbeurten.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 376995 |
| EAN | 8711293404650 |
| Gewicht product | 524 gr |
| Hoogte product | 265 mm |
| Lengte product | 105 mm |
| Breedte product | 47 mm |
| Merk | Valma |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Handleidingen en brochures
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.

