Van Marcke buisnippel gegalvaniseerd 1/2"M x 1/2"M 25 cm
Prijs: 3.79 euro
maten_van_aansluiting:
lengte:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Voor 21:00 besteld, morgen in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- 2x aansluiting 1/2" M
- Geschikt voor leidingwater
Deze buisnippel van Van Marcke is geschikt om je galva (verzinkte buis) te koppelen aan je eerste collector. Maak je keuze uit een nippel van 20 cm lang of een van 25 cm lang (zoals deze).
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 452178 |
| EAN | 5400224251533 |
| Gewicht product | 240 gr |
| Hoogte product | 0 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 0 mm |
| Merk | Van Marcke GO |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.