Prijs: 13.79 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 3 dagen geldig
Maat aansluiting 1:
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- 1x 6/4" aansluiting binnendraad
- 1x 40 mm aansluiting d.m.v. knellen
- Geschikt voor leidingwater
Deze kunststof moer met aan beide zijden een klemstuk gebruik je voor de overgang te maken van lood naar kunststof.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 484658 |
| EAN | 5400464006993 |
| Gewicht product | 60 gr |
| Hoogte product | 0 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 0 mm |
| Type(nummer) | Ø6/4 x Ø40 mm |
| Merk | Van Marcke GO |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.