Van Marcke straalbreker volle debiet verchroomd M22 x 1F
Beoordeeld met 4.5 van de 5 sterren, 6 klantbeoordelingen
Prijs: 3.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 413080 |
| EAN | 5400221504113 |
| Gewicht product | 30 gr |
| Hoogte product | 0 mm |
| Lengte product | 0 mm |
| Breedte product | 0 mm |
| Merk | NEOPERL |
| N P K | 9998-9998-9998 |