VELUX insectenhor ZIL MK06 0000SWLG Wit
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Type sluiting:Schuifsluiting
Niets is vervelender dan het gezoem van muggen als je net lekker in slaap wilt vallen. Het VELUX insectenhor ZIL MK06 0000SWLG Zilver laat frisse lucht binnen, maar houdt insecten buiten. Zo kan jij de hele nacht rustig doorslapen. Het antracietkleurige gaas houdt insecten tegen en zorgt er tegelijkertijd voor dat het je zicht naar buiten niet belemmert. Het insectenhor is eenvoudig te bedienen en zelf op maat te maken, waardoor het op ieder VELUX-dakraam past. Wanneer je het hor niet nodig hebt, schuif je het gaas weer netjes boven in de aluminium cassette. Kortom: ventileer je kamer zonder ongewenst bezoek van insecten.
Klantbeoordelingen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 148624 |
| EAN | 5702328853669 |
| Gewicht product | 3757 gr |
| Hoogte product | 2060 mm |
| Lengte product | 55 mm |
| Breedte product | 805 mm |
| Merk | Velux |
| N P K | 9998-9998-9998 |