64.69
Prijs: 53.46 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 3 dagen geldig
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Natuursteen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 631431 |
| EAN | 5411382772631 |
| Gewicht product | 35300 gr |
| Hoogte product | 50 mm |
| Lengte product | 1400 mm |
| Breedte product | 180 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |