78.29
Prijs: 64.7 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo nog 4 dagen geldig
Momenteel online niet op voorraad
Niet op voorraad in onze winkels. Wel op bestelling verkrijgbaar.
Productomschrijving
- Materiaal:Natuursteen
Raamdorpel met een lengte van 150cm, breedte van 18cm en dikte van 5cm in Belgische blauwe hardsteen met gladde afwerking en een licht verzoet oppervlak, voor plaatsing onder ramen en deuren. Voorzien van een druiprand zodat het regenwater niet langs de gevel omlaag loopt.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 631432 |
| EAN | 5411382772648 |
| Gewicht product | 37800 gr |
| Hoogte product | 50 mm |
| Lengte product | 1500 mm |
| Breedte product | 180 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |