Vensterbank MDF gegrond 405x40cm
Prijs: 47.99 euro
Dit product is uit ons assortiment
Productomschrijving
- Materiaal:Hout - bewerkt
Deze CanDo gegronde MDF vensterbank is in iedere gewenste kleur af te lakken. De overschilderbare vensterbank is met een neus naar keuze te combineren. Hierdoor past de vensterbank in elk interieur en kan ook als legplank worden gebruikt.
Klantbeoordelingen
4 klantbeoordelingen
5 sterren
1 beoordeling
4 sterren
0 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
3 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Vensterbank
Ziet er goed uit.
Nog niet in gebruik, gisteren geleverd.
Linda
14 augustus 2020
1/5
Beschadigd bij ophalen
Alle drie de platen waren al beschadigd toen we deze konden komen ophalen.
Omruilen voor nieuwe had geen zin, want volgens de winkelmedwerkster was het helaas normaal dat er soms stukjes afgebroken waren en hebben mensen doorgaans toch niet de volledige lengte nodig..
Rhenos
16 januari 2021
1/5
Beschadigd
Het product is echt HELEMAAL beschadigd en ben niet tevreden, wil daar graag een tegemoet komst van anders breng ik het product terug wanneer de winkel geopend is.
Yoeri
9 januari 2021
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 469979 |
| EAN | 8711283404592 |
| Gewicht product | 16474 gr |
| Hoogte product | 15 mm |
| Lengte product | 4060 mm |
| Breedte product | 400 mm |
| Type(nummer) | 4050x400x15mm |
| Merk | CanDo |
| Ecocheque | Ja |