Verstekbak voor plint mdf
Prijs: 24.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Accessoire voor het afwerken van plinten
- Materiaal: kunststof
De Verstekbak voor Plint MDF is voor het verstekzagen van plinten met een maximale hoogte van 12 cm. De bak is voorzien van een deksel ter ondersteuning van de plinten als deze gezaagd worden. Met deze verstekbak kun je zowel binnen- als buitenhoeken van 90° en perfect rechte zaagsneden maken.
Klantbeoordelingen
25 klantbeoordelingen
5 sterren
7 beoordelingen
4 sterren
8 beoordelingen
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
3 beoordelingen
1 ster
6 beoordelingen
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Perfect!
Doet wat het moet doen! Voor het eerst gebruikt en super blij mee
Sa
22 oktober 2024
5/5
Plintverstekbak
Plintverstekbak, prima verstekbak, fijn ingebruik.
Rob
24 maart 2024
5/5
Plinten verstek zagen? Deze heb je nodig!
Fantastisch ding om plinten mee te zagen. Je moet ze alleen nog wel even klem zetten met bijv een blokje hout.
Dick
22 maart 2023
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 298796 |
| EAN | 8711283362984 |
| Gewicht product | 1012 gr |
| Hoogte product | 109 mm |
| Lengte product | 112 mm |
| Breedte product | 258 mm |
| Merk | CanDo |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.