Vlechtschermsteun L-model Verzinkt
Prijs: 0.99 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Kleurfamilie:Metaal
- Materiaal:Metaal
Een vlechtschermsteun is een hoeksteun met een vaste schroef. Je kan deze vlechtschermsteun met L-beslag bijvoorbeeld gebruiken voor het monteren van een schutting op een houten paal. Het beste kun je voor het monteren van de schutting dan per tuinscherm 4 vlechtschermsteunen gebruiken. Naast deze verzinkte vlechtschermsteun heeft GAMMA nog andere verbindingselementen in haar assortiment, zodat je naar hartenlust kan klussen.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 358361 |
| EAN | 4032526124928 |
| Gewicht product | 38 gr |
| Hoogte product | 78 mm |
| Lengte product | 38 mm |
| Breedte product | 30 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.