Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- gratis
- Vandaag besteld, woensdag 13 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Draadloze tafellamp
- USB oplaadbaar
- Wattage - 3W
- 3-step touch dimmer
Deze moderne USB oplaadbare vloerlamp in de kleur zwart heeft een handige 3-step touch-dimmer en is voor zowel binnen als buiten te gebruiken (IP54-spatwaterdicht). De lampenkap bevat een ingebouwde LED-lichtbron. De LED-lichtbron is zeer energiezuinig met een totaalverbruik van 3W. Het LED heeft een lichtvermogen van 170 lumen. De lamp heeft een maximale hoogte van 132cm.
De lamp laadt je op met de meegeleverde USB-C kabel en kan na het opladen binnen of buiten snoerloos worden gebruikt.
BON €5 of €10 korting op alle buitenverlichting vanaf €25 of €40
Op vertoon van de kortingsbon én je geregistreerde GAMMAplus kaart aan de kassa bij GAMMA in België krijg je €5 of €10 korting bij aankoop vanaf €25 of €40 buitenverlichting van woensdag 29 april t/m dinsdag 19 mei 2026. De korting geldt ook in de webshop van gamma.be (op artikelen die daadwerkelijk in de webshop te koop zijn) door in te loggen op je GAMMA account en gebruik te maken van de webshopcode 2618OUTDOOR5 of 2618OUTDOOR10. De korting is niet cumuleerbaar met deze of andere kortingsacties en geldt niet op reeds gekochte artikelen, GAMMA cadeaukaart en Altijd Laag. De voordeligste korting wordt steeds toegekend. Niet geldig met terugwerkende kracht. Niet omruilbaar in geld. Max. 1 x dezelfde bon per klant en per kassaticket. V.U.: GAMMA België NV, Desguinlei 100, bus 9, B-2018 Antwerpen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 282628 |
| EAN | 8711247207535 |
| Gewicht product | 1740 gr |
| Hoogte product | 1320 mm |
| Lengte product | 160 mm |
| Breedte product | 160 mm |
| Merk | Geen |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie