Voordeelpak ruw vuren 19x48 mm 270 cm 10 stuks
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Type timmerhout:Plank
- Toepassing:Plafonds, Daken, Regelwerk, Wanden
- Maattolerantie:1,5 %
Deze vurenhout ruw 19x48mm 270cm 10 stuks latten zijn vervaardigd uit Noord-Europees kwaliteitsvuren. Het kwalitatief beste vuren hout komt uit de wat koudere gebieden in Noord Europa, omdat daar de bomen trager groeien, met als gevolg fijnere groeiringen. Vuren is de genormeerde naam voor het hout van de fijnspar. De botanische naam is Picea Abies. In België is vuren de meest gebruikte naaldhoutsoort en daarmee tevens de meest gebruikte houtsoort voor allerlei timmerklussen. De kleur van vurenhout is bleek tot witachtig geel met een zachte en grove tekening. Na langdurige blootstelling aan licht wordt het hout langzaamaan geelbruin, en in een nog later stadium uiteindelijk grijs (in buitentoepassingen).
Klantbeoordelingen
Passende accessoires
Handig als set kopen
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 735804 |
| EAN | 8711433515635 |
| Gewicht product | 1108 gr |
| Hoogte product | 19 mm |
| Lengte product | 2700 mm |
| Breedte product | 48 mm |
| Type(nummer) | Vuren ruw 270 cm 19x48 mm |
| Merk | TPA |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |