VT graszaad play 1,5 kg
26.49
Prijs: 23.84 euro
Per kg: 15.89Per kg
10% korting Op alle meststoffen en graszaden m.u.v. DCM
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Aanbieding t/m 16-06-2026
Beoogd gebruik:
Inhoud:
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Geschikt voor intensief gebruik
- Ideaal voor moestuinliefhebbers
- Inclusief diverse tuinaccessoires
Wie van moestuinieren houdt, vindt zeker zijn gading bij GAMMA: van kleine zaadjes tot grote moestuinbakken. Een van die kleine zaadjes zijn deze zaden voor het graszaad play (1,5 kilogram). Tip: voor intensief gebruik.
Klantbeoordelingen
32 klantbeoordelingen
5 sterren
18 beoordelingen
4 sterren
10 beoordelingen
3 sterren
2 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
2 beoordelingen
Afbeeldingen van klanten
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Goed gras
fijn gras, Komt vrij snel uit, zier er groen uit.!
Wim
25 juni 2025
5/5
Titel
Het gras ziet niet meer groenen bij de buren. Dus doe het niet meer af.
Fons
2 juni 2025
Passende accessoires
Handig als set kopen
VT graszaad play 1,5 kg23.84
Voeg product toe aan set
Totaal 23.84
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 582386 |
| EAN | 5411266411502 |
| Gewicht product | 1500 gr |
| Hoogte product | 265 mm |
| Lengte product | 115 mm |
| Breedte product | 248 mm |
| Merk | VT |
| Ecocheque | Ja |
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.