VT graszaad slow 1,5 kg
Prijs: 29.49 euro
Per kg: 19.66Per kg
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Beoogd gebruik:
Inhoud:
Online bijna uitverkocht
- Thuisbezorgd
- €4.95
- Thuisbezorgd gratis vanaf €50
- Vandaag besteld, vrijdag 15 mei in huis
- Bezorgd in winkel
- gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Onderhoudsvriendelijk gazon
- Minder maaibeurten nodig
- Ideaal voor moestuinliefhebbers
Wie van moestuinieren houdt, vindt zeker zijn gading bij GAMMA: van kleine zaadjes tot grote moestuinbakken. Een van die kleine zaadjes zijn deze zaden voor traaggroeiend gazon (1,5 kilogram). Tip: voor een fijne en onderhoudsvriendelijke gazon, vraagt minder maaibeurten en zorgt voor minder afval.
Passende accessoires
Handig als set kopen
VT graszaad slow 1,5 kg29.49
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Voeg product toe aan set
Totaal 29.49
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 582390 |
| EAN | 5411266421501 |
| Gewicht product | 1500 gr |
| Hoogte product | 265 mm |
| Lengte product | 75 mm |
| Breedte product | 248 mm |
| Merk | VT |
| Ecocheque | Ja |
Bestel- en leveringsinformatie
Bezorgd door PostNL
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis bezorgd in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Gratis retourneren in de winkel
Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.