Prijs: 1.55 euro
Met GAMMAplus
Nee tegen BTW vanaf 40.- met je GAMMAplus kaart
Als je de GAMMAplus kaart nog niet hebt kan je tijdens het afrekenen deze meteen aanvragen om de korting niet mis te lopen.
Promo t/m morgen geldig
Dit product is uit ons assortiment
Toon alternatieve productenProductomschrijving
- Voedingsbodem:Grond
- Zaaiperiode:Juni, Mei, April, Maart, Februari
- Bloeiperiode:Juni, December, November, Augustus, Juli, September, Oktober
- Binnen-/buitengebruik:Binnen
Wie van moestuinieren houdt, vindt zeker zijn gading bij GAMMA: van kleine zaadjes tot grote moestuinbakken. Een van die kleine zaadjes zijn deze zaden voor de Spaanse lange rode peper. Ideale zaaitijd: augustus tot en met oktober. Tip: dit is een pikante peper.
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 434039 |
| EAN | 5411266605819 |
| Gewicht product | 1 gr |
| Hoogte product | 150 mm |
| Lengte product | 5 mm |
| Breedte product | 85 mm |
| Merk | VT |
| Ecocheque | Ja |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie