-25% op alles voor je kerst!
-25% op alles voor je kerst!
-25% op alles voor je kerst!
Ga naar hoofdinhoud

Aquaplan FlexiFoil EPDM overlapping contactlijm 0,9 kg

Prijs: 34.99 euro
Online op voorraad
Thuisbezorgd€39.95
Thuisbezorgd gratis vanaf €950
Voor 11:00 besteld, 10 december in huis
Click & collectgratis
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.

Productomschrijving

  • Contactlijm voor het verlijmen van EPDM naden en details
  • Tweezijdig aan te brengen
  • Voor waterdichte naden
  • Elastisch en watervast
Aquaplan
De Aquaplan FlexiFoil contactlijm is een zwarte, gebruiksklare lijm die zorgt voor een sterke verlijming van FlexiFoil EPDM folie op andere FlexiFoil EPDM folie. Perfect voor het maken van naadverbindingen of het aanbrengen van EPDM accessoires zoals hoekstukken, hemelwaterafvoeren of een manchet. De lijm is elastisch en watervast, wat zorgt voor een flexibele hechting. Voor de beste resultaten breng je de lijm tweezijdig aan. Deze lijm is ook ideaal voor het verlijmen van opstanden.

Klantbeoordelingen

7 klantbeoordelingen
5 sterren
5 beoordelingen
4 sterren
2 beoordelingen
3 sterren
0 beoordelingen
2 sterren
0 beoordelingen
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Perfect
Het werkt ideaal. Het is dik spul en gemakkelijk te smeren met een kwast. Vergeet dus geen kwast te kopen! Het plakt super goed dus plak het wel 1 keer goed, vast is vast zeg maar.
Iris
6 augustus 2025
5/5
Goede edpm contactlijm
Gemakkelijk aan te brengen lijm met verfborstel op edpm rubber folie. Werk wel met kleine oppervlakten en zorg dat de naden van de folie goed liggen of overlappen, want na dichtplooien krijg je geen 2de kans om te corrigeren. Verfborstel is na gebruik wel goed voor de vuilbak. Zorg ook voor beschermende plastieken of rubberen handschoenen.
Patrick
13 juni 2024
4/5
Veelzijdig, snel en/maar vast is vast
De overlaplijm is veel dunner dan de taaie oppervlaktelijm en daardoor veel makkelijker (tweezijdig) aan te brengen. Door het even laten drogen voor de folie op de ondergrond te plaatsen hecht het ook sneller en zonder de bellen die gemakkelijk ontstaan met oppervlaktelijm. Het is bedoeld voor folie op folie maar achteraf bleek dat het oppervlaktelijm kan vervangen voor folie op dak voor kleinere oppervlaktes. Dus een heel project met een soort lijm: behoorlijke besparing. Het enige nadeel is dat je maar een kans krijgt de folie op de juiste plaats aan te brengen. Vast is vast.
Peter
23 juli 2024

Specificaties

Product
Productnummer159142
EAN5413466954681
Gewicht product1050 gr
Hoogte product133 mm
Lengte product110 mm
Breedte product110 mm
MerkAquaplan

Handleidingen en brochures

Bestel- en leveringsinformatie

Bezorgd door onze leverancier
Voor 11:00 besteld, 10 december in huis
Thuisbezorgd voor €39.95 en gratis vanaf €950

Retourneren

Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €39.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.
Let op: Op maat gemaakte artikelen kan je niet retourneren.

Alternatieven

Pattex 100% repair 50g
Pattex 100% repair 50g
(9)
Best beoordeeld
8.69
7.79
24,99
16.24