BLACK+DECKER klopboormachine BEH850K-QS 850 W
Prijs: 70.15 euro
Met GAMMAplus
Promo alleen vandaag nog geldig
Online bijna uitverkocht
  • Thuisbezorgd
    gratis
    Vandaag besteld, zaterdag 16 mei in huis
  • Bezorgd in winkel
    gratis
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
  • Toerental: 3100 tpm
  • Vermogen: 850 watt
  • Energiebron: netspanning
BLACK+DECKER
De BLACK+DECKER klopboormachine 850W BEH850K-QS is een compacte en krachtige klopboormachine die geschikt is voor de zwaardere boorklussen in en rondom het huis. Met 54.400 slagen per minuut is de klopboorfunctie perfect voor hoge prestaties bij het boren in metselwerk of steen. Dankzij de variabele snelheid voer je elke klus op de perfecte snelheid uit. De 13 mm eenhandsboorkop is verbeterd voor extra grip. De klopboor heeft een capaciteit van 32 mm in hout, 16 mm in steen, 13 mm in metaal. De BLACK+DECKER klopboormachine 850W BEH850K-QS wordt geleverd inclusief 4, 6 en 8 mm steenboor en 4, 6 en 8 mm metaalboor; deze kunnen in de zijhandgreep worden opgeborgen.
Passende accessoires
Handig als set kopen