Ga naar hoofdinhoud

Elho bloempot Vibia Campana bridge antraciet 60 cm

(Deels) gemaakt met gerecyclede grondstoffen
Prijs: 22.99 euro
Kleurfamilie:
lengte:

Online bijna uitverkocht

  • Thuisbezorgd
    €4.95
    Thuisbezorgd gratis vanaf €50
    Voor 12:00 besteld, morgen in huis

Niet verkrijgbaar in de winkel

Dit product is niet verkrijgbaar in de winkel, maar uitsluitend online te koop.

Productomschrijving

  • Met overlooppijpje tegen overtollig water
  • Een mooie aanvulling voor op het balkon
  • Gemaakt van 100% gerecycled plastic, met windenergie, 100% recyclebaar
ELHO
Wil jij meer groen op je balkon brengen? Dan is de vibia campana flower bridge iets voor jou. Je kunt deze balkonbakken op bijna alle balkons gebruiken, want ze passen op railings met een breedte van maximaal 6,5 cm. Dankzij het overlooppijpje kun je langer genieten van het groen om je heen, omdat overtollig water weg kan. En je kunt ervan op aan dat deze pot met liefde voor natuur is gemaakt. Zo is hij van 100% gerecycled plastic, geproduceerd met windenergie en ook nog eens volledig recyclebaar.

Specificaties

Product
Productnummer380283
EAN8711904534417
Gewicht product1120 gr
MerkELHO

Duurzaamheid

(Deels) gemaakt met gerecyclede grondstoffen
Deze producten bestaan voor minimaal 50% uit gerecyclede materialen, zoals bijvoorbeeld gerecycled plastic of textiel. De herkomst wordt aangetoond met onafhankelijke keurmerken of door documentatie van de producent.
Meer informatie over Beter Klussen

Bestel- en leveringsinformatie

Bezorgd door PostNL
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Thuisbezorgd voor €4.95 en gratis vanaf €50
Gratis retourneren in de winkel

Gratis retourneren in de winkel

Bij GAMMA heb je 30 dagen bedenktijd. In jouw GAMMA winkel retourneer je gratis je bestelling. Je betaalt €4.95 als je de bestelling per post retourneert. Bezorg ons het artikel terug in originele staat en verpakking.
Let op: De bedenktijd en het kunnen retourneren gelden niet voor op maat gemaakte artikelen en verse/ bederfelijke artikelen zoals planten.

Alternatieven