GAMMA figuurzaagbladen voor hout
Prijs: 8.99 euro
Dit product wordt niet thuis bezorgd
- Click & collect
- gratis
- Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
Dit product is in deze winkel niet voor Click & Collect beschikbaar.
Voorraad in de winkel
Selecteer jouw winkel om de voorraad in de winkel te controleren.
Productomschrijving
- Lengte zaagblad:130 mm
- Materiaal van doeloppervlak:Hout
- Type:Figuurzaagblad
(Te) veel gezaagd? Vervang het zaagblad van je figuurzaag door dit specifieke zaagblad van 10 cm lang uit staal ... en je bent weer klaar om er 100% voor te gaan! Geschikt voor het zagen van fijn hout.
Klantbeoordelingen
7 klantbeoordelingen
5 sterren
4 beoordelingen
4 sterren
1 beoordeling
3 sterren
1 beoordeling
2 sterren
1 beoordeling
1 ster
0 beoordelingen
Meeste sterren klantbeoordelingen
5/5
Diverse figuurzaagjes
Fijne zaagjes om mee te zagen van grof tot fijn
Louis
24 januari 2022
5/5
Prima zaagjes
Goede zagen uitstekende kwaliteit
Michel
20 januari 2022
4/5
Goede zaagjes
Hij voldeed aan de verwachtingen
Klaas
17 januari 2022
Passende accessoires
Handig als set kopen
GAMMA figuurzaagbladen voor hout8.99
Voeg product toe aan set
Totaal 8.99
Specificaties
| Product | |
|---|---|
| Productnummer | 401144 |
| EAN | 8711247714675 |
| Gewicht product | 9 gr |
| Hoogte product | 131 mm |
| Lengte product | 1 mm |
| Breedte product | 1 mm |
| Type(nummer) | Hout 130mm |
| Merk | GAMMA |
| N P K | 9998-9998-9998 |
Productveiligheid
Verantwoordelijk voor productveiligheid zie
Bestel- en leveringsinformatie
Vandaag besteld, uiterlijk morgen af te halen in jouw GAMMA winkel
30 dagen bedenktijd
Retourneren
Je kunt jouw aankoop binnen 30 dagen na aankoop ruilen in de winkel.